Sony Ericsson Xperia Neo V

Sony Ericsson’dan kullanıcılarını  sevindirecek yeni açıklamalar geldi. Elektronik devi bu yılın son çeyreğinde Xperia ailesine yeni bir üye kazandırmaya hazırlanıyor. Yeni Sony Ericsson özel Facebook entegrasyonu ve 3D kamerasıyla iddialı bir cihaz olacak.

Xperia Neo V Front40 White 246x600 123x300 Sony Ericsson Xperia Neo V

Xperia Nevo V 116x57x13mm ebatlarında ve 126g ağırlığında. Neo V modelinin 2.3.4 güncellemesi ile gelmesi bekleniyor. Cihazın işlemcisi 1Ghz Snapdragon MSM8255 olacak. Neo V’nin 3D kamerası 5 megapiksel ve 16x dijital zoom özelliğine sahip. Yüz tanıma, auto focus ve LED flaş kameranın diğer özellikleri. Kaynaklara göre Sony Ericsson 3D kameraya ekleyebilridği kadar çok özellik ekledi.

Yeni Xperia yine kompakt bir tasarıma sahip. Neo V’nin ekranı 3.7 inç büyüklüğünde ve Mobile BRAVIA Engine teknolojisine sahip. Bu ekran 3D görüntüleme ile birleşince sonuç nasıl olacak, merak ediyoruz.

Xperia serisine gelecek olan Android 2.3.4 Gingerbread güncellemesi 3D özelliklerini de beraberinde getirecek. Bunun dışında video sohbetli Google Talk, Swipe Text Input ve özel Facebook entegrasyonu 2.3.4 güncellemesi ile gelecek. Xperia serisi için 2.3.4 Gingerbread güncellemesinin Ekim ayında çıkması bekleniyor.

Kaynak: Sony Ericsson Blog

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5