Sony Dot Switch

Sony-Dot-Switch

Sony Japonya sitesinde yayınlanan bir tüm teknoloji meraklılarının ağzını sulandırdı. 30 saniyelik videoda Sony ’in marifetleri sergileniyor.

fuarınının yankıları henüz devam ederken Sony, Japonya sitesinden Dot Switch’in ilk görüntületini yayınladı. 30 saniyelik bir teaser olan videoda Sony kullanan bir elin farklı cihazları kontrol etmesini izliyoruz. Videodaki el televizyon, robot kol ve ışıkları akıllı telefon ile kumanda ediyor.

Dot Switch hakkında henüz detaylı bilgi verilmiyor. Sistemin teknik özellikleri, hatta nasıl çalıştığını öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekiyor. En azından elimizde bir tarih var, 21 Şubat günü Sony Dot Switch resmen tanıtılacak. Bazı kaynaklara göre Dot Switch DLNA ile veri paylaşımı sağlıyor. Diğer kaynaklara göre bu sadece sony cihazları arasında iletişim sağlayan bir sistem.

Heyecanlanmadan önce temkinli olmakta fayda var çünkü Sony Dot Switch teaser videosu şu an yalnızca Sony Japonya sitelerinde yayınlanıyor. Dot Switch’in kendi sitesi de Japonca, yani Dot Switch yalnızca Japonya’da piyasaya çıkabilir. Şubat ayında tüm bu sorular cevap bulacak.

Kaynak: Theverge


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5