Samsung Galaxy S 3

galaxy-s3-samsung-mobile-648x408

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi aramızda. Gelişmiş özellikler ve son teknoloji donanım Samsung ’ü akıllı telefon sektörünün tepesine yerleştiriyor.

Samsung Galaxy S 3 tam 4 işlemcili bir canavar. Exynos 4 Quadcore işlemciye sahip olan cihaz 4 adet 1.4Ghz’lik işlemciyle çalışıyor. 1 GB RAM ile gelen Galaxy S 3 bu açıdan bir yenilik getirmese bile benchmark sonuçları böyle söylemiyor. 8 MP kamerası Galaxy S 3’ün eleştirilen başka bir özelliği. 1080p video kaydı yapabilen Galaxy S 3 1.9MP’lik ön kameraya sahip. Samsung Galaxy S 3 16GB, 32GB ve 64GB’lık 3 versiyon ile piyasaya sürüldü. Galaxy serisinin son ürünü S 3 4.8 inçlik Super AMOLED ekrana sahip. ’nin 4.3 inçlik ekranından sonra bunun radikal bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S 3

Samsung akıllı telefon yarışına yalnızca donanım kozuyla katılmıyor. Galaxy S 3 ile tanıştığımız özelliği, ’ın fazlasıyla eleştrilen Siri uygulamasına bir alternatif olarak tasarlanmış diyebiliriz. ile telefonunuzu tamamen sesli kontrol edebilmek mümkün. Samsung Galaxy S 3 aynı zamanda hakeretlere göre de kişiselleştirilebiliyor. Mesela mesaj yazarken telefonu kulağınıza götürdüğünüzde cihaz numarayı arıyor.

Galaxy S 3 wireless veri transferinde de yeni bir sayfa açıyor. Google’ın Android Beam uygulamasından yararlanan Galaxy S 3 ile 1GB’lık datayı 2 ayrı Galaxy S 3’e 3 dakikada yollamak mümkün. Galaxy S 3 10MB’lık bir dosyayı 2 saniyede atabiliyor.

Kaynak: Androidauthority


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5