Motorola Droid 3 Sereserpe!

droid3-360degree

’nın beklenen amiral gemisi 7 Temmuz’da piyasaya çıkmadan önce son dakika bir sızıntı haberine malzeme olmayı başardı. Daha önce yalnızca tek açıdan fotoğraflarını gördüğümüz Motorola modelinin 360 derece görseli Verizon’nun sitesinde yayınlandı.

Bugüne kadar fotoğrafları en çok sızan cihazların başında gelen Motorola Droid 3 modelini henüz piyasaya çıkmadan 360 dereceden incelemek gerçekten harika. Verizon’nun sitesinde yayınlanan fotoğrafların sızıntı olduğu söylense de bunlar muhtelemen Motorola tarafından verilmiş görseller. Kaynağı ne olursa olsun, merakla beklediğimiz Motorola Droid 3 modelini her açıdan görmek içimizi rahatlattı diyebiliriz. Cihaz tam beklediğimiz gibi, dış tasarımı kalitesini ve donanım gücünü yansıtan 4 inçlik güçlü bir model.

540×960 piksel çözünürlükte çalışan Motorola Droid 3 kayan kapak ve QWERT klavyeli bir model. 1GHz dual core işlemciyle çalışan cihaz 8 MP kamera ile geliyor. Her açıdan güçlü bir cihaz olan Motorola Droid 3’ün tek düşündüren yönü 512MB RAM’e sahip olması. Şimdilik performans sıkıntısı yaşatmayacak cihaz bazı kaynaklara göre Ice Cream Sandwich için yetersiz kalabilir. Yine de bu konuda sağlıklı bir yorum yapmak için henüz çok erken.

Kaynak: Droid-life


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5