LG Optimus Vu

optimus_vu_feature_tease

büyük bir akıllı telefon mu yoksa küçük bir tablet mi diye tartışırken, dev akıllı telefonlar yarışına bir isim daha katıldı. Haftasonu resmi olarak tanıtılan LG Optimus Vu 5 inç büyüklüğünde kocaman bir akıllı telefon.

xl LG Optimus Vu 624 460x258 LG Optimus Vu

Optimus Vu rakibi Galaxy Note gibi özel kalemiyle çalışan bir akıllı telefon. Ara yüzü ve uygulamaları buna göre düzenlenen Optimus Vu benzer bir kullanım deneyimi sunuyor. yeni ürünü tanıtırken sunduğu görüntü boyutunun altını kalın keçeli kalemle çiziyor. Basın bültenine göre Optimus Vu 4:3 görüntü boyutu sunan kusursuz bir ekrana sahip. ’ya göre Optimus Vu film izlemek ve kitap okumak için mükemmel boyut ve parlaklığa sahip.

LG Optimus Vu 0220120219124312618 400x300 LG Optimus Vu

LG Optimus Vu’nun 5 inçlik gövdesinin altında çift çekirdekli 1.5 GHz Qualcomm Snapdragon işlemci yatıyor. Gövdesi 8.5 mm kalınlığındaki LG Optimus Vu LTE dsteği, dahili stylus ve 8 megapiksel kamerayla geliyor. Ice Cream Sandwich’e erken sahip olmak isteyenlerin seçenekleri hala çok sınırlı çünkü LG Optimus Vu da sürümü ile piyasaya çıkıyor. Ancak LG kızgın akıllı telefon kullanıcılarının saldırısına uğramadan açıklamasını yaptı; LG Optimus Vu ICW güncellemesini alacak cihazlar arasında. Hatta açıklamaya göre bunun önümüzdeki 3 ay içinde olması bekleniyor.

LG Optimus Vu gelecek ay Güney Kore’de piyasaya çıkıyor. Avrupa çıkış tarihi için henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: Cnet


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5