Jelly Defense: Tower Defense Çılgınları Buraya!

jelly-defense-ios-android-launch-news-2

oyunları flash ve obil sektörünün en popüler türlerinden biri. Sayısı hızla artan tower defense oyunları arasında gerçekten iz bırakan başarılı örnekler var. Jelly Defense zoru başardı ve çok sayıda başarılı tower defense oyununun arasından sıyrılarak kendini kanıtladı.

jelly screen1 460x287 Jelly Defense: Tower Defense Çılgınları Buraya!

Oyunun yapımcısı Infinite Dreams yeni tower defense oyunu için mükemmel bir trailer yayınladı. Stop motion olarak hazırlanan trailer aslında Jelly Defense’in önce başarılı oyun arasından nasıl sıyrıldığının da cevabı. Çünkü Jelly Defense gerçekten yaratıcı ve orijinal bir konsepte sahip.

jelly screen2 460x287 Jelly Defense: Tower Defense Çılgınları Buraya!

Infinite Dreams, Sky Force gibi başarılı mobil oyunşara imza atan yapımcı firma. Bu oyunun da aynı başarı grafiğini yakalaması  bekleniyor. Jelly Defense oyununda masum Jelly Nation insanlarını Kiwi Halvas’tan koruyorsunuz. Bunu da savunma kuleleri, saldırı kuleleri, çok sayıda upgrade ve birbirinden eğlenceli karakterlerle yapıyoruz. 22 seviyeden oluşan Jelly Defense bir tower defense oyunundan beklediğiniz her şeye fazlasıyla sahip. Üstüne bir de pc oyunlarına denk bir yaratıcılık ekliyor ve tadından yenmiyor.

jelly screen3 460x287 Jelly Defense: Tower Defense Çılgınları Buraya!

Jelly Defense oyununu indirmek isteyenler Android Market’i ziyaret edebilir. Oyun aynı zamanda ve Mac Store’larda da mevcut.

Kaynak: Eurodroid

 


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5