Hilal Cebeci Marketing

hilal-cebeci-1

Panpişizm akımıyla ’da inanılmaz bir başarısı yakalayan kendi markasını oluşturmaya karar vermişti.  Panpiş ifadesinin patentini alarak iç çamaşırı markası yapacağını söylemişti, ancak geç kaldı. Bir bilişim uzmanı ünlü güzelden hızlı davranarak Panpiş’in patentini aldı.

Atılgan girişimci “Ben sadece bilişimci değil, aynı zamanda tasarımcıyım. Logoyu da kendim tasarladım. Başvuruyu bugün yaptığım için şu an tekstil şirketleriyle bir görüşmem olamadı. Ama panpiş kelimesi çok benimsendiği için büyük bir ilgi göreceğine inanıyorum. Marka için biçtiğim bir değer yok. Tekliflere açığım.” açıklamasında bulundu. Twitter’da yarattığı ufak çaplı depremden sonra bunun Hilal Cebeci için bir kayıp olduğunu düşünmüyoruz. Hilal Cebeci’nin an itibariyle 132,633 takipçisi bulunuyor. Seda Sayan’nın 5,685, Nurgül Yeşilçay’ın 1,424, Sibel Can’nın 2,148, Pınar Altuğ’ın 24,093 takipçisi var. Yunan sitesi NewSit’e haber olan Hilal Cebeci için “büyük reklamcıların yapamayacağını başardı” ifadesi kullanıldı. Yeni bir dünya starımız mı var desek, “internet celebrity” mi desek, bilemedik…

Hilal Cebeci son dönem arama sonuçlarının da en sevilen isimleri arasında yer alıyor. Google araçlarını kullarak türk güzelleri arasında yaptığımız basit bir karşılaştırmada Hilal Cebeci’nin “ani” çıkışını görmek mümkün. Hilal Cebeci hakkında en çok yapılan arama “Hilal Cebeci twitter”.

google1 460x214 Hilal Cebeci Marketing


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5