Diablo 3 Çıkış Tarihi: Söylenti mi Gerçek mi?

Diablo-3-e1316793095544

Oyun tarihinin en çok beklenen isimlerinden Diablo 3 piyasaya çıkmak üzere mi? Diablo 2 ile büyüyen bir nesil bu cevabın peşinde. Amerika’nın en büyük mağazalarından ’a göre Diablo 3 Şubat ayında piyasaya çıkıyor.

diablo3bestbuy599px Diablo 3 Çıkış Tarihi: Söylenti mi Gerçek mi?

Best Buy’da ortaya çıkan bir afiş ortalığı karıştırdı. Afişe göre Diablo 3 1 Şubat günü bir gece yarısı açılışı ile piyasaya çıkacak. Afişin hemen altında da geri sayım için dijital bir saat bulunuyor. Gördüğünüz fotoğraf Twitter ve diğer sosyal paylaşım ağlarında elden ele geziyor. Joystiq.com işin peşine düşerek birinci ağızdan bir cevap almak için kolları sıvadı.

Joystiq sitesinin iletişime geçtiği Best Buy çalışanına göre fotoğraf gerçek ve Diablo 3 1 Şubat günü bir gece yarısı açılışıyla piyasaya sürülecek. yetkililerine ulaşmaya çalışan Joystiq editörleri bir sonuç alamıyor. Bu arada yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Görünüşe göre Şubat ayı için hazırlık yapan tek zincir Best Buy değilmiş. İngiltere’deki Gameplay, internet sitesinde Diablo 3 çıkış tarihi olarak 3 Şubat’ı gösteriyor.

Minnesota’daki Best Buy mağazasını arayan Joystiq editörleri mağaza müdürü ile konuşuyor. Mağaza müdürü Diablo 3 afişlerinin kaldırıldığını söylüyor. Buna neden olarak da üreticinin (Blizzard) çıkış tarihi konusunda tatmin edici bir bilgi verememesini gösteriyor.

Ve sonunda bir Blizzard yetkilisi olaya el atıyor. forumlarından tanıdığımız Blizzard Community Manager  “” Twitter hesabından son sözü söylüyor. ’a göre henüz kesinleşen bir çıkış tarihi yok. Mağazaların tamamen kendi insiyatifleri doğrultusunda haraket ettiğini belirten ’a göre çıkış tarihini herkes aynı anda öğrenecek.

Kaynak: Joystiq


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5