CPSEmu: Android İçin Capcom Emülatörü (Hemen İndir)

street-fighter-IV-android

Emülatör seven Android kullanıcıları ilgili şirketlerden resmi bir destek görmedikleri için yakınırken ederken, XDA yazılımcıları yine devreye girdi. Oyun tarihinin en iyi 2D arcade oyunları yeni emülatörü ile cebinize geliyor. Emülatörü indirmek için aşağıdaki XDA linkini ziyaret edebilirsiniz.

595708shot2 460x287 CPSEmu: Android İçin Capcom Emülatörü (Hemen İndir)

Android’in en yetenekli geliştiricilerinin toplandığı XDA forumları, kullanıcıların yüzünü güldürmekten vazgeçmiyor. Yeni geliştirilen CPSEmu emülatörü, Capcom Play System 2 oyunlarını akıllı telefonunuzda oynatmak üzere hazırlandı.

Konuya yabancı olanlar için özet geçelim; Capcom Play System 2 90 yıllarda ortaya çıkan ve hızla yayılan bir oyun sistemi. Capcom oyunlarını ateri salonlarına taşıyan bu sistem ile çocukken mutlaka karşılaşmışızdır. Dövüş oyunları tarihinde kilometre taşı olarak görülen Super II Turbo, Alien vs Predator, X-Men: Children of the Atom ve çok kişili dövüş oyunlarının önünü açan Marvel vs Capcom bu sistemin en gözde oyunlarıydı. salonu günleriniz gözünüzün önüne geldi mi? İşte o oyunların hepsi artık akıllı telefonunuzu götürdüğünüz her yerde.

182192shot1 460x287 CPSEmu: Android İçin Capcom Emülatörü (Hemen İndir)

Arcade fanatiği Android kullanıcılarını sevindirecek asıl haber henüz beklemede. Çıkış tarihi ertelenen Street Fighter 4 HD Android versiyonundan hala bir ses yok. En son CES fuarında karşılaştığımız Street Fighter 4 HD yerimizden kalkmamıza yetmişti. En taze söylentiye göre oyunun 2012 Mayıs ayında Android Market’e düşmesi bekleniyor. $12.99 olması beklenen Street Fighter 4 HD’nin bizi delirten özelliklerinden birisi Wi-Fi destekli vs modu olacak. Oyunu satın alan başka bir arkadaşınızla wifi üzerinden kapışabileceksiniz. İlk olarak LG Spectrum’a özel çıkan oyun daha sonra diğer kullanıcılara sunulacak.

Kaynak: XDA Download


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5