AppTag Laser Blaster: Laser Tag Cepte!

apptag-rear-with-app

Yetişkinlerin en sevdiği oyunlardan biri olan laser tag yeni bir oyuncak ile akıllı telefonlara geliyor. AppTag Laser Blaster ile laser tag keyfi dört duvar arasından çıkarak akıllı telefonunuzu götürebildiğiniz her yere gidiyor. Laser tag oyununda yeni silahınız akıllı telefon, yeni sahanız dünya.

apptag 2 cropped 243x300 AppTag Laser Blaster: Laser Tag Cepte!

AppTag Laser Blaster akıllı telefon uygulaması ve oyuncak parçalarından oluşan bir paket. AppTag Laser Blaster henüz geliştirme aşamasında ve kendi kickstarter sayfasıyla destek arıyor. AppTag Laser Blaster laser tag oyununu akıllı telefona taşıyan tek isim değil. Oyuncak devi Hasbro, herkesin gözdesi Nerf serisinin devamı olarak, akıllı telefonlarla çalışan laser tag silahlarını piyasaya sürdü. Yalnızca desteği sunan yeni Nerf silahları Android’i gözardı edince open source girişimcilerine fırsat doğmuş oldu. AppTag Laser Blaster iPod, ve Android cihazları ile uyumlu.

AppTag Laser Blaster bluetooth veya WiFi kullanmıyor. Bunların yerine yüksek frekanslı ses dalgaları ile çalışıyor. Yüksek frekanslı ses dalgaları insanların duyamayacağı bir seviyede olduğu için oyun zevkiniz bölünmüyor. Boşta kalan kulaklık jakını oyun sesleri veya oyun içi iletişim için kullanabilirsiniz.

AppTag üstünde tam 6 adet düğme bulunuyor. Tetik ve reload düğmeleri dışında 4 farklı düğme yeniden programlanabilir şekilde tasarladı. Bu düğmelerle medkit toplayabilir, yerdeki silahları alabilir, menü seçeneklerini veya telsizi kullanabilirsiniz.

frontrear 424x300 AppTag Laser Blaster: Laser Tag Cepte!

AppTag Laser Blaster ücretsiz bir ile çalışıyor. Satın aldığınız ürün ile ücretsiz gelen iPhone ve Android ile çalışan akıllı telefonlar ve iPod Touch ile uyumlu olacak. Akıllı telefonunuzu AppTag Laser Blaster’ın tepesindeki mandallara tutturup katliama hemen başlayabilirsiniz.

AppTag Laser Blaster’ın mucidi Jon Atherton oyuncağı cesur bir fikirle tasarlamış. İki parçadan oluşan oyuncağın üst kısmı diğer laser tag oyuncakları ile uyumlu. Yani AppTag Laser Blaster aynı zamanda Nerf ve BuzzBee laser tag silahları ile de çalışıyor.

AppTag Laser Blaster from Jon Atherton on Vimeo.

Kaynak: Kickstarter


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5