Android Ice Cream Sandwich Launcher: Hemen Yükleyin!

ICS-main

çıkmadan önce telefonunuzda bir deneme yapmaya ne dersiniz? Öncelikle söyleyelim, bu resmi olmayan (unoffical) bir Android Ice Cream Launcher programı. XDA forumundaki deneyimli yazılımcılar elini çabuk tutup bir launcher geliştirmiş.

Deneyimli yazılımcıların ve uygulama geliştiricilerin toplandığı XDA forumu bir kez daha adını duyurmayı başardı. Android Ice Cream Sandwich henüz çıkmadı ama XDA forumun hızlı yazılımcıları şimdiye kadar sızan screenshotlar ve teknik bilgilerden yola çıkarak bir launcher geliştirmeyi başardılar. Sonuçta ortaya ev yapımı bir Android Ice Cream Sandwich Launcher çıktı. Bu 3. parti programı kurmak için aşağıdaki XDA linkini ziyaret edebilirsiniz.

Android Ice Cream Sandwich Launcher henüz alpha sürümü ve tamamlanması gereken noktalar var. Bazı kaynakların haberlerine göre program sorunsuz çalışıyor ve oldukça orijinal görünüyor. Şimdilik bilinen sorunlar arasında Settings düğmesinin henüz çalışmaması ve bazı animasyonların scroll yaparken yavaşlaması var. Yine de bu, Android Ice Cream Sandwich platformuna göz atmak için benzersiz bir fırsat!

Android Ice Cream Sandwich Launcher’ın alpha sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Download

Kaynak: XDA-developers

 


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Yorum Yaz

WordPress | Reklam5